Wynajem z OC sprawcy

99.00 PLN
ID #7399
Odsłon : 6 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Własna firma kładzie wpływ na odpowiednie urządzenie i zdrowe roczniki, nie bierze w bliskiej flocie aut starych niż 2018r.
Samą z swoich ważnych reguł jest zachowanie aut w czystej kondycji. Zatem nie tylko komfort i wygoda, na jaką zasługują nasi klienci, ale te odpowiedzialne przystąpienie do spraw zaufania oraz ekologii.
Wszystek nasz pojazd jest zaopatrzony w zespół ESP, a ekonomiczne silniki BlueHDi spełniają surowe normy spalin Euro 6.
Oprócz zwykłych czynności eksploatacyjnych wykonujmy szczegółowe kontrole wszystkich kluczowych elementów mających nacisk na bezpieczeństwo. Nadzorujemy terminową wymianę opon, ubezpieczamy auto w szerokim zakresie Assistance. Wszystko po to by jednak bezpiecznie doszedł do punkcie.
Słuchamy potrzeb swoich mężczyzn oraz zachęcamy rozwiązania, które w sumy robią ich czekania: oferujemy największy oraz daleko elastyczny wynajem godzinowy, przygotowaliśmy świetne składki na wynajem krótkoterminowy oraz dedykowane rozwiązania dla tych, którzy muszą specjalnie dostosować auta na prośby własnego sklepu.
Jednocześnie własna firma zapewni Państwu nieodpłatny samochód zastępczy na okres naprawy Waszego auta. Zapewniamy błyskawiczną reakcje oraz minimum formalności. Rozpoczniemy się również kompleksowej likwidacji szkody wraz z poradą Assistance, obsługą prawną oraz naprawą bezgotówkową wykonaną przez renomowany warsztat blacharsko-lakierniczy. Wystarczy skontaktować się z nami, a konsultant opisze Państwu wszystkie dokonane przez nas rozwiązania. Nasza możliwość uwzględnia darmowe podstawienie auta pod wskazany adres – oraz zatem na gruncie całego świata!

W Get&Go składamy się do Ciebie. Dla Państwa wygody prowadzimy całodobowe biuro, a podstawienie na terenie Warszawy gwarantujemy bez dodatkowej opłaty. Zapraszamy do poznania się z znajomą pełną ofertą.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: GetAndGo: www.getandgo.pl - Wynajem z OC sprawcy - Warszawa

Dodatkowe informacje

Strona www: http://getandgo.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Kalinka
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Kalinka
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Wynajem z OC sprawcy
  Własna firma kładzie wpływ na odpowiednie urządzenie i zdrowe roczniki, nie bierze w bliskiej flocie aut starych niż 2018r.Samą z swoich ważnych reguł jest zachowanie aut w czystej kondycji. Zatem nie tylko komfort i wygoda, na jaką zasługują nasi klienci, ale te odpowiedzialne przystąpienie do spra...
  99.00 PLN