Wynajem samochodów dostawczych

99.00 PLN
ID #7400
Odsłon : 18 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Nasza firma kładzie nacisk na dobre wyposażenie i małe roczniki, nie trzyma w polskiej flocie aut starych niż 2018r.
Samą z polskich pierwszych myśli jest życie aut w czystej kondycji. Toż nie tylko komfort i wygoda, na którą zasługują nasi klienci, ale i odpowiedzialne podejście do spraw bezpieczeństwa oraz ekologii.
Każdy swój samochód jest zaopatrzony w plan ESP, i ekonomiczne silniki BlueHDi spełniają restrykcyjne normy spalin Euro 6.
Oprócz zwykłych czynności eksploatacyjnych wykonujmy szczegółowe kontrole wszystkich kluczowych podzespołów mających wpływ na bezpieczeństwo. Nadzorujemy terminową wymianę opon, ubezpieczamy auto w całym zakresie Assistance. Wszystko po to żeby jednak bezpiecznie przyszedł do użytku.
Słuchamy potrzeb naszych mężczyzn oraz zachęcamy rozwiązania, które w szerocy wykonują ich przewidywania: oferujemy najszybszy a dużo elastyczny wynajem godzinowy, przygotowaliśmy świetne kwoty na wynajem krótkoterminowy oraz dedykowane rozwiązania dla tych, którzy wymagają specjalnie dostosować auta na prośby swojego sklepu.
Jednocześnie znana firma zapewni Państwu nieodpłatny samochód zastępczy na chwila naprawy Waszego auta. Zapewniamy błyskawiczną reakcje oraz minimum formalności. Rozpoczniemy się również kompleksowej likwidacji szkody wraz z pomocą Assistance, obsługą prawną i naprawą bezgotówkową dokonaną przez wielki warsztat blacharsko-lakierniczy. Wystarczy skontaktować się z nami, a konsultant opisze Państwu wszystkie wymyślone przez nas rozwiązania. Swoja możliwość uwzględnia darmowe podstawienie auta pod określony adres – i obecne na placu całego kraju!

W Get&Go dostosowujemy się do Ciebie. Dla Państwa wygody prowadzimy całodobowe biuro, a podstawienie na gruncie Warszawy gwarantujemy bez dodatkowej opłaty. Zapraszamy do poznania się z naszą szeroką ofertą.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: GetAndGo: www.getandgo.pl - Wynajem busów dostawczych - Warszawa

Dodatkowe informacje

Strona www: http://getandgo.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Ola
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ola
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Wynajem samochodów dostawczych
  Nasza firma kładzie nacisk na dobre wyposażenie i małe roczniki, nie trzyma w polskiej flocie aut starych niż 2018r.Samą z polskich pierwszych myśli jest życie aut w czystej kondycji. Toż nie tylko komfort i wygoda, na którą zasługują nasi klienci, ale i odpowiedzialne podejście do spraw bezp...
  99.00 PLN