Wynajem Busów

99.00 PLN
ID #7351
Odsłon : 3 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Własna firma kładzie akcent na skuteczne wnętrze i małe roczniki, nie zawiera w własnej flocie aut starszych niż 2018r.
Jedną z bliskich podstawowych prawd jest zachowanie aut w właściwej kondycji. Zatem nie tylko komfort i wygoda, na jaką zasługują swoi klienci, ale same odpowiedzialne przystąpienie do rzeczy zaufania oraz ekologii.
Wszystek swój pojazd jest wyposażony w tryb ESP, i ekonomiczne silniki BlueHDi spełniają rygorystyczne normy spalin Euro 6.
Oprócz zwykłych czynności eksploatacyjnych wykonujmy szczegółowe kontrole wszystkich ważnych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo. Nadzorujemy terminową wymianę opon, ubezpieczamy auto w wszystkim zakresie Assistance. Wszystko po to by zawsze bezpiecznie przyszedł do użytku.
Słuchamy potrzeb swoich facetów i zachęcamy rozwiązania, jakie w duzi wykonują ich liczenia: oferujemy najbliższy również dużo elastyczny wynajem godzinowy, przygotowaliśmy świetne składki na wynajem krótkoterminowy oraz dedykowane rozwiązania dla tych, którzy potrzebują specjalnie dostosować auta na potrzeby swojego biznesu.
Jednocześnie polska firma zapewni Państwu nieodpłatny samochód zastępczy na chwila naprawy Waszego auta. Zapewniamy błyskawiczną reakcje oraz minimum formalności. Przyjmiemy się również kompleksowej likwidacji szkody łącznie z poradą Assistance, obsługą prawną oraz naprawą bezgotówkową przeprowadzoną przez wielki warsztat blacharsko-lakierniczy. Wystarczy skontaktować się z nami, a konsultant opisze Państwu wszystkie wymyślone przez nas rozwiązania. Nasza oferta uwzględnia darmowe podstawienie auta pod określony adres – także toż na terenie całego świata!

W Get&Go dostosowujemy się do Ciebie. Dla Państwa wygody prowadzimy całodobowe biuro, a podstawienie na placu Warszawy gwarantujemy bez dodatkowej opłaty. Zapraszamy do poznania się z swoją szeroką ofertą.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: GetAndGo: www.getandgo.pl - Wynajem samochodów dostawczych - Warszawa

Dodatkowe informacje

Strona www: http://getandgo.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Jola
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Jola
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Wynajem Busów
  Własna firma kładzie akcent na skuteczne wnętrze i małe roczniki, nie zawiera w własnej flocie aut starszych niż 2018r.Jedną z bliskich podstawowych prawd jest zachowanie aut w właściwej kondycji. Zatem nie tylko komfort i wygoda, na jaką zasługują swoi klienci, ale same odpowiedzialne przystąpienie...
  99.00 PLN