Elektryk Zakroczym

199.00 PLN
ID #7338
Odsłon : 2 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Swoja firma jest od 2007 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Świadczymy usługi dla kobiet prywatnych, firm a firmie. Wykonujemy na gruncie powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co zapewnia szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy prężnie podejmującą się firmą, nastawioną na fachową i dużą obsługę klientów. Już ponad 12-letnie sprawdzenie w dziedzinie energetycznej i wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie praw na znacznie dużym poziomie.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o popularność naszych usług.
Idziemy na placu województwa mazowieckiego w takich regionach jak: Nowy Dom Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zachęcamy do związku z znaną firmą - Profesjonalny Elektryk i Instalacje Elektryczne. Zachęcamy do wzięcia z znajomych usług.
Dajemy gwarancji na wykonane usługi elektryczne i wykorzystane materiały.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: www.volttech.pl - Instalacje elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki

Dodatkowe informacje

Strona www: http://volttech.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Madzia
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Madzia
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Elektryk Zakroczym
  Swoja firma jest od 2007 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.Świadczymy usługi dla kobiet prywatnych, firm a firmie. Wykonujemy na gruncie powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy ...
  199.00 PLN